Намет Outwell Earth 3 (111050)
Фото 8 |
Тримісний намет торгової марки Outwell призначається для сімейного відпочинку в обладнаних кемпінгах. Вона належить до рішень середнього цінового сегмента. Спальна зона має цілком стандартні розміри для трьох осіб — 210x180 см по підлозі, а єдиний вихід звідси веде у великий тамбур (довжина 190 см), в якому без праці поміститься все спорядження. А в разі негоди тут також можна готувати їжу.
В тамбур з вулиці ведуть два входи, крім цього є оглядове віконце. Намет Outwell Earth 3 передбачає склопластиковий зовнішній каркас, який формує трійка розміщуються паралельно один одному дуг товщиною 8.5 мм Заявлено використання фібергласу Duratec, який відрізняється підвищеною жорсткістю і рівнем міцності. Тент виконаний із зносостійкого поліестеру з поліуретановим покриттям, що забезпечує водонепроникність до 3000 мм водного стовпа. Також тут застосовується якісне поліетиленове дно, добре захищене від промокання. З інших особливостей варто виділити наявність москітних сіток, петлі для підвішування ліхтаря, внутрішніх кишень для дрібниць. Важить виріб за мірками кемпінгового призначення відносно небагато — 5.5 кг
Купити Outwell Earth 3
Усі ціни 8 →Outwell Unisex namiot rzucany dla dorosłych niebieski 360 x 210 x 125 cm 1 | 691 zł |
Namiot kempingowy dla trzech osób Outwell Earth 3 blue - ONE SIZE | 930 zł |
Namiot turystyczny Outwell Earth 3 | 953 zł |
Outwell Namiot tunelowy Earth 3, 3-osobowy, niebieski | 968 zł |
Namiot 3-osobowy Outwell Earth 3 | 989 zł |
Модификації Outwell Earth 3
Ціни на Outwell Earth 3 |
---|---|---|---|---|
Outwell Earth 2 | від 525 zł | 6 пропозицій | ||
Outwell Earth 3 | від 691 zł | 9 пропозицій | ||
Outwell Earth 4 | від 985 zł | 5 пропозицій | ||
Outwell Earth 5 | від 1 439 zł | 10 пропозицій |