Namiot Outwell Earth 3 (111050)
Zdjęcia 8 |
Namiot trzyosobowy marki Outwell przeznaczony jest do rodzinnego wypoczynku na wyposażonych kempingach. Należy do rozwiązań ze średniej półki cenowej. Część sypialna ma dość standardowe wymiary dla trzech osób - na podłodze 210x180 cm, a jedyne wyjście stąd prowadzi do dużego przedsionka (długość 190 cm), w którym bez problemu zmieści się całe wyposażenie. A w przypadku złej pogody można tu również ugotować jedzenie.
Do sieni prowadzą dwa wejścia od strony ulicy, dodatkowo znajduje się okno widokowe. Outwell Earth 3 ma zewnętrzną ramę z włókna szklanego, która tworzy trio równoległych łuków 8,5 mm. Deklarowane jest użycie włókna szklanego Duratec, które charakteryzuje się zwiększoną sztywnością i poziomem wytrzymałości. Markiza wykonana jest z odpornego na ścieranie poliestru z powłoką poliuretanową, która zapewnia wodoodporność do 3000 mm słupa wody. Zastosowano tu również wysokiej jakości dno polietylenowe, dobrze zabezpieczone przed zamoczeniem. Wśród innych cech warto podkreślić obecność moskitier, szlufki do zawieszenia latarki, wewnętrzne kieszonki na drobiazgi. Produkt waży stosunkowo niewiele według standardów kempingu - 5,5 kg.
Kup Outwell Earth 3
Wszystkie ceny 8 →Outwell Unisex namiot rzucany dla dorosłych niebieski 360 x 210 x 125 cm 1 | 819 zł |
Namiot kempingowy dla trzech osób Outwell Earth 3 blue - ONE SIZE | 930 zł |
Namiot turystyczny Outwell Earth 3 | 953 zł |
Outwell Namiot tunelowy Earth 3, 3-osobowy, niebieski | 968 zł |
Namiot 3-osobowy Outwell Earth 3 | 989 zł |
Modyfikacje Outwell Earth 3
Ceny na Outwell Earth 3 |
---|---|---|---|---|
Outwell Earth 2 | od 525 zł | 6 oferty | ||
Outwell Earth 3 | od 784 zł | 9 oferty | ||
Outwell Earth 4 | od 984 zł | 5 oferty | ||
Outwell Earth 5 | od 1 437 zł | 10 oferty |