Namiot High Peak Falcon 3 (10329)
Zdjęcia 7 |
High Peak Falcon 3
3 -osobowe
4.9 kg
4 -osobowe 5.9 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:4.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Falcon 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot High Peak Falcon 3 oliwkowo-czerwony | 949 zł |
Namiot High Peak Falcon 3 oliwkowo-czerwony | 944 zł |
Namiot High Peak Falcon 3 oliwkowo-czerwony 10329 | 920 zł |
High Peak Falcon 3 Tent Zielony 3 Places | 1 001 zł |
High Peak Falcon 3 Lightwight Tent Zielony 3 Places | 1 204 zł |
Modyfikacje High Peak Falcon 3
Ceny na High Peak Falcon 3 |
---|---|---|---|---|
High Peak Falcon 3 | od 920 zł | 6 oferty | ||
High Peak Falcon 4 | od 1 029 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →