Namiot Outwell Earth 4
Zdjęcia 8 |
Outwell Earth 4
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:7.3 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Outwell Earth 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Unisex namiot rzucany dla dorosłych niebieski 410 x 260 x 140 cm 1 | 1 199 zł |
Outwell Namiot tunelowy Earth 4, 4-osobowy, niebieski | 1 179 zł |
Namiot Outwell Earth 4 Kolor: zielony | 1 156 zł |
Outwell Earth 4 Tent Niebieski 4 Places | 985 zł |
Modyfikacje Outwell Earth 4
Ceny na Outwell Earth 4 |
---|---|---|---|---|
Outwell Earth 2 | od 525 zł | 6 oferty | ||
Outwell Earth 3 | od 691 zł | 9 oferty | ||
Outwell Earth 4 | od 985 zł | 5 oferty | ||
Outwell Earth 5 | od 1 439 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →