Namiot Ferrino Tenere 4
Zdjęcia 7 |
Ferrino Tenere 4
3 -osobowe
3.9 kg
4 -osobowe 6.1 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:6.1 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Tenere 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Namiot "Tenere" 91034AVV | 1 253 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Tenere 4 Zielony | 1 540 zł |
Ferrino Trzymać 4 Namiot Campingowy Unisex Dorosły Oliwkowy zielony Jeden | 1 174 zł |
Modyfikacje Ferrino Tenere 4
Ceny na Ferrino Tenere 4 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Tenere 3 | od 753 zł | 4 oferty | ||
Ferrino Tenere 4 | od 1 174 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →