Намет Ferrino Nemesi 2 Pro (91212MOOFR)
Відео 3Фото 4 |
Ferrino Nemesi 2 Pro
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Nemesi 2 Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FERRINO Nemesi 2 - Namiot 91167HOOFR | 1 226 zł |
Ferrino Nemesi 2 Pro Fr Tent Zielony 2 Places | 1 049 zł |
Ferrino Tent NEMESI 2 Pro FR Namiot Unisex Oliwkowa zieleń zielona Jeden r | 813 zł |
Відеоогляди
Модификації Ferrino Nemesi 2 Pro
Ціни на Ferrino Nemesi 2 Pro |
---|---|---|---|---|
Ferrino Nemesi 1 Pro | від 1 081 zł | 4 пропозиції | ||
Ferrino Nemesi 2 Pro | від 813 zł | 3 пропозиції | ||
Ferrino Nemesi 3 Pro | від 1 485 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →