Намет Ferrino Sling 3 (91036NBB)
Відео 1Фото 8 |
Ferrino Sling 3
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Sling 3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Tent Sling 3 Namiot Dorośli Unisex Zielony Zielony Rozmiar Uniwers | 1 020 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Sling 3 | 1 440 zł |
Ferrino Sling 3 Tent Niebieski 3 Places | 1 028 zł |
Ferrino Namiot Sling dla dorosłych wielokolorowy 2000 mm REL026733 | 1 085 zł |
Ferrino Sling 3 Tent Zielony 3 Places | 998 zł |
Відеоогляди
Модификації Ferrino Sling 3
Ціни на Ferrino Sling 3 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Sling 1 | від 655 zł | 7 пропозицій | ||
Ferrino Sling 2 | від 832 zł | 12 пропозицій | ||
Ferrino Sling 3 | від 998 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →