Намет Ferrino Grit 2
Фото 13 |
Ferrino Grit 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.95 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Grit 2
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tente Ferrino Grit 2 026724 | 717 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Namiot Lite FERRINO Grit 2 | 1 249 zł |
Ultralekki namiot dwuosobowy Ferrino Grit 2, Oliwkowa zieleń | 1 459 zł |
Namiot Lite FERRINO Grit 2 green | 1 249 zł |
Ferrino Grit Tent Zielony 2 Places | 919 zł |
Ferrino Grit Tent Szary 2 Places | 922 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →