Namiot Ferrino Grit 2
Zdjęcia 13 |
Ferrino Grit 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1.95 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Grit 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tente Ferrino Grit 2 026724 | 717 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Namiot Lite FERRINO Grit 2 | 1 249 zł |
Ultralekki namiot dwuosobowy Ferrino Grit 2, Oliwkowa zieleń | 1 459 zł |
Namiot Lite FERRINO Grit 2 green | 1 249 zł |
Ferrino Grit Tent Zielony 2 Places | 919 zł |
Ferrino Grit Tent Szary 2 Places | 922 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →