Намет Ferrino Sling 1
Відео 1Фото 6 |
Одномісна трекінгова намет італійського виробника Ferrino належить до рішень середнього цінового сегмента. Модель виконана у форм-факторі напівбочки тунельного типу, характеризується невеликими розмірами як в розкладеному (270x80 см), так і в складеному вигляді (32x12x12 см). При цьому вона примітна наявністю невеликого тамбура і достатньо комфортного для одного користувача спального місця довжиною 220 см і шириною, яка зменшується від 80 см в районі плечей до 60 см біля ніг.
Намет Ferrino Sling 1 призначається для теплої пори роки і пропонує базовий рівень захисту від опадів: водонепроникність тенту і дна відповідно 2000 і 2500 мм водного стовпа. Відмінну вітростійкість забезпечує як невелика загальна висота (до 65 см), так і надійні алюмінієві дуги. Внутрішнє оснащення включає москітну сітку, фонарную петлю і кишені для розміщення дрібних предметів. Для провітрювання передбачено вентиляційне віконце, а в літню спеку можна взагалі зняти зовнішній тент, залишивши тільки внутрішній. Ще одна важлива особливість — невелика вага 1.25 кг в повній збірці (без кілочків модель ще легше — 950 грам).
Купити Ferrino Sling 1
Усі ціни 7 →Ferrino Sling 1 namiot zielony 1-osobowy 99122FVV | 749 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Ferrino Sling 1 blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 665 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Ferrino Sling 1 blue | 665 zł |
Ferrino Sling 1 Tent Zielony 1 Place | 691 zł |
Ferrino Namiot Sling 1 99122-NBB | 817 zł |
Ferrino Namiot Sling 1 Namiot Dorośli Unisex Zielony Zielony Jeden rozmiar | 839 zł |
Ferrino Sling 1p Tent Zielony 1 Place | 655 zł |
Модификації Ferrino Sling 1
Ціни на Ferrino Sling 1 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Sling 1 | від 655 zł | 7 пропозицій | ||
Ferrino Sling 2 | від 778 zł | 12 пропозицій | ||
Ferrino Sling 3 | від 998 zł | 5 пропозицій |