Намет Robens Arrow Head 1 (130342)
Відео 2Фото 11 |
Robens Arrow Head 1
Призначення:трекінговий
Кількість місць:1
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Robens Arrow Head 1
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Robens Arrow Head 1 Blue Namiot Unisex Dorosły Wielobarwny Jeden rozmiar 1 | 782 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Robens Arrow Head blue | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 720 zł |
Namiot Turystyczny Robens Arrow Head Blue | 756 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Robens Arrow Head blue | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 720 zł |
Namiot 1-osobowy Robens Arrow Head - blue | 799 zł |
Ultralekki namiot Robens Arrow Head 1 Kolor: niebieski | 882 zł |
Robens Arrow Head I Tent Zielony 1 Place | 761 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →