Намет Robens Tarp 4x4 (130261)
Відео 1Фото 9 |
Robens Tarp 4x4
1 кг
1.6 кг
Призначення:похідний тент
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Матеріал тенту:поліестер
Вага:1.6 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Robens Tarp 4x4
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Robens Unisex Tarp Trail dla dorosłych wielokolorowe 4 x 4 m 150130 | 599 zł |
Robens Turystyczny Tarp 4x4m | 619 zł |
Tarp turystyczny Robens 4 x 4 m | 705 zł |
Turystyczny tarp Robens Tarp 4x4 m | 599 zł |
Wiata Robens Tarp 4 x 4 m Kolor: zielony | 720 zł |
Robens Tarp 4x4 M Awning Zielony | 618 zł |
Відеоогляди
Модификації Robens Tarp 4x4
Ціни на Robens Tarp 4x4 |
---|---|---|---|---|
Robens Tarp 3x3 | від 339 zł | 8 пропозицій | ||
Robens Tarp 4x4 | від 599 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →