Намет Robens Trail Wing Tarp (130297)
Фото 3 |
Robens Trail Wing Tarp
Призначення:похідний тент
Сезонність:весна/осінь, літо
Матеріал тенту:поліестер
Вага:0.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Robens Trail Wing Tarp
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Trail Wing Tarp 130297 | 349 zł |
Robens Trail Wing Tarp | 349 zł |
Tarp turystyczny Robens Trail Wing | 349 zł |
Tarp turystyczny Robens Trail Wing Tarp | 349 zł |
Robens Trail Wing Awning Zielony | 317 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →