Спальний мішок Pinguin Lite Mummy CCS 185
Фото 7 |
Pinguin Lite Mummy CCS 185 легкийкомпресійний мішок 195x82 см, t 14 °C205x82 см, t 14 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Lite Mummy CCS 185
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin LITE MUMMY CCS lewy 185 cm | 396 zł |
Śpiwór syntetyczny Pinguin LITE MUMMY CCS 185 L khaki | 347 zł |
Śpiwór Pinguin Lite Mummy CCS 185 cm/left petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 400 zł |
Śpiwór Pinguin Lite Mummy CCS 185 cm/right petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 375 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin LITE MUMMY CCS lewy | 396 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Pinguin Lite Mummy CCS 185
Ціни на Pinguin Lite Mummy CCS 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Lite Mummy CCS 185 | від 300 zł | 24 пропозиції | ||
Pinguin Lite Mummy CCS 195 | від 295 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →