Намет Robens Tarp 3x3 (130260)
Відео 1Фото 4 |
Robens Tarp 3x3
1 кг
1.6 кг
Призначення:похідний тент
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Матеріал тенту:поліестер
Вага:1 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Robens Tarp 3x3
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROBENS Unisex Trail Tarp dla dorosłych zielona 3 x 3 m 130260-3x3 | 347 zł |
Robens Tarp turystyczny 3x3m | 399 zł |
Tarp 2 turystyczny Robens 3 x 3 m | 549 zł |
Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3 | 399 zł |
Robens Tarp 3x3 M Awning Zielony | 404 zł |
Robens Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3 m Uniwersalny | 339 zł |
Відеоогляди
Модификації Robens Tarp 3x3
Ціни на Robens Tarp 3x3 |
---|---|---|---|---|
Robens Tarp 3x3 | від 339 zł | 8 пропозицій | ||
Robens Tarp 4x4 | від 599 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →