Namiot Robens Tarp 3x3 (130260)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Robens Tarp 3x3
1 kg
1.6 kg
Przeznaczenie:tarp
Sezon:zima, wiosna/jesień, lato
Materiał markizy:poliester
Waga:1 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Robens Tarp 3x3
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROBENS Unisex Trail Tarp dla dorosłych zielona 3 x 3 m 130260-3x3 | 380 zł |
Robens Tarp turystyczny 3x3m | 399 zł |
Tarp 2 turystyczny Robens 3 x 3 m | 549 zł |
Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3 | 399 zł |
Robens Tarp 3x3 M Awning Zielony | 404 zł |
Robens Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3 m Uniwersalny | 339 zł |
Tarp turystyczny Robens Tarp 3 x 3 m | 339 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Tarp 3x3
Ceny na Robens Tarp 3x3 |
---|---|---|---|---|
Robens Tarp 3x3 | od 339 zł | 9 oferty | ||
Robens Tarp 4x4 | od 599 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →