Namiot Robens Boulder 3
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Robens Boulder 3
2 -osobowe
2.4 kg
3 -osobowe 2.9 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Robens Boulder 3
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robens Boulder 3 Blue Namiot Unisex Dorosły Wielobarwny Jeden rozmiar 1303 | 1 057 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Robens Boulder 3 blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 1 099 zł |
Namiot 3-osobowy Robens Boulder 3 - blue | 1 169 zł |
Robens Tent Boulder 3 3 person(s), Blue ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSM | 1 128 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Boulder 3
Ceny na Robens Boulder 3 |
---|---|---|---|---|
Robens Boulder 2 | od 792 zł | 3 oferty | ||
Robens Boulder 3 | od 1 057 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →