Намет Robens Boulder 3
Відео 4Фото 11 |
Robens Boulder 3
2 -місний
2.4 кг
3 -місний 2.9 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Robens Boulder 3
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Robens Boulder 3 Blue Namiot Unisex Dorosły Wielobarwny Jeden rozmiar 1303 | 1 057 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Robens Boulder 3 blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 1 099 zł |
Namiot 3-osobowy Robens Boulder 3 - blue | 1 169 zł |
Robens Tent Boulder 3 3 person(s), Blue ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSM | 1 128 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Robens Boulder 3
Ціни на Robens Boulder 3 |
---|---|---|---|---|
Robens Boulder 2 | від 792 zł | 3 пропозиції | ||
Robens Boulder 3 | від 1 057 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →