Namiot High Peak Minipack 2
Zdjęcia 4 |
High Peak Minipack 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:lato
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:1.6 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Minipack 2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Unisex Minipack Namiot Niebieski/Szary dla 2 Osób 10155 | 192 zł |
HIGH PEAK Namiot 2-osobowy, mini opakowanie | 190 zł |
Namiot High Peak Minipack 2 niebieski 10155 2 osoby | 202 zł |
Namiot High Peak Minipack 2 niebieski 10155 | 239 zł |
Namiot turystyczny High Peak Minipack 2 | 192 zł |
High Peak, Namiot 2-osobowy, Minipack 10155, niebieski, 190x120 cm | 192 zł |
High Peak Minipack 2os. Niebieski | 191 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →