Namiot High Peak Boston 2 (925381)
Zdjęcia 7 |
Średniobudżetowy namiot marki High Peak to rozwiązanie trekkingowe dla dwóch turystów ze stelażem Pop-up. Ten ostatni wyróżnia się nie tylko tym, że posiada wszyte w markizę łuki z włókna szklanego, ale także niezwykle prostym montażem: wystarczy wyjąć produkt z dołączonego pokrowca, a on automatycznie się wyprostuje (wystarczy rozciągnąć markizę) linki odciągowe i zabezpieczyć je kołkami).
Namiot High Peak Boston 2 posiada dwuwarstwową konstrukcję, która ma za zadanie zapewnić przyzwoitą ochronę przed kondensacją, a jednocześnie pozwolić na komfortowe użytkowanie go przez trzy sezony – od wiosny do jesieni. Wymiary miejsca do spania wzdłuż podłogi są w miarę standardowe dla dwóch osób - 225x120 cm, jednocześnie jest jedno wejście do pokoju, które jest powielone moskitierą i nie ma dodatkowego przedsionka - tj.
plecaki i inny sprzęt trzeba będzie zostawić na świeżym powietrzu lub schować w sypialni. Spód wykonany jest z polietylenu o doskonałej wodoodporności (10 000 mm), a daszek zewnętrzny z tkaniny poliestrowej o podstawowej wodoodporności 2000 mm słupa wody. Nie zabrakło także okienek wentylacyjnych, kieszeni wewnętrznych oraz pętelki na latarkę. Produkt waży stosunkowo niewiele – 2,2 kg.
Kup High Peak Boston 2
Wszystkie ceny 7 →Namiot turystyczny High Peak Boston 2 | 528 zł |
Namiot turystyczny High Peak Boston 2 2 osoby | 605 zł |
namiot typu pop-up Boston 250 x 120 x 90 cm biały | 553 zł |
Namiot turystyczny High Peak Boston 2 | 605 zł |
Namiot dwuosobowy samorozkładający High Peak Boston 2 szary | 576 zł |
Namiot High Peak Boston 2 (kolor Szary/Srebrny) | 763 zł |
Namiot High Peak Boston 2 szary 10113 | 561 zł |