Namiot High Peak Monodome XL 4 (925383)
Zdjęcia 4 |
High Peak Monodome XL 4
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Monodome XL 4
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Namiot kopułowy dla 4 osób namiot kempingowy namiot igloo 1500 m | 249 zł |
High Peak, Namiot, Monodome, 4 10310 | 294 zł |
Namiot High Peak Monodome 4 niebiesko szary 10164 | 359 zł |
Namiot turystyczny High Peak Monodome 4 niebiesko szary 4 osoby | 303 zł |
Namiot HIGH PEAK Monodome XL | 299 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →