Namiot High Peak Kiruna 4 (10309)
Zdjęcia 4 |
High Peak Kiruna 4
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.65 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Kiruna 4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HIGH PEAK Namiot Kiruna 4 | 401 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 4 osoby | 437 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 | 437 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 niebiesko szary | 416 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 niebiesko-szary 4-osobowy 10309 | 557 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 niebiesko-szary 10309 | 405 zł |
Modyfikacje High Peak Kiruna 4
Ceny na High Peak Kiruna 4 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kiruna 2 | od 302 zł | 7 oferty | ||
High Peak Kiruna 3 | od 327 zł | 12 oferty | ||
High Peak Kiruna 4 | od 401 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →