Namiot Robens Tarp 4x4 (130261)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Robens Tarp 4x4
1 kg
1.6 kg
Przeznaczenie:tarp
Sezon:zima, wiosna/jesień, lato
Materiał markizy:poliester
Waga:1.6 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Robens Tarp 4x4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robens Unisex Tarp Trail dla dorosłych wielokolorowe 4 x 4 m 150130 | 599 zł |
Robens Turystyczny Tarp 4x4m | 619 zł |
Tarp turystyczny Robens 4 x 4 m | 705 zł |
Turystyczny tarp Robens Tarp 4x4 m | 599 zł |
Wiata Robens Tarp 4 x 4 m Kolor: zielony | 720 zł |
Robens Tarp 4x4 M Awning Zielony | 619 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Tarp 4x4
Ceny na Robens Tarp 4x4 |
---|---|---|---|---|
Robens Tarp 3x3 | od 339 zł | 9 oferty | ||
Robens Tarp 4x4 | od 599 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →