Kubek termiczny Kambukka Etna Grip 0.5 L 0.5 l
Zdjęcia 12 |
Kambukka Etna Grip 0.5 L |
|
Kubek termiczny podróżny marki Kambukka to dodatek średniobudżetowy. Model przeznaczony jest głównie do picia ulubionych gorących (lub zimnych) napojów w dowolnym miejscu – w samochodzie, transporcie publicznym, podczas spaceru, w pracy itp. Kubek termiczny Kambukka Etna Grip 0,5 L ma pojemność 500 ml i jest w stanie utrzymać chłód do 18 godzin, a ciepło do 9 godzin.Właściwości izolacyjne zapewnia dziś popularna technologia próżniowa.
Żarówka i ścianki zewnętrzne modelu wykonane są ze stali nierdzewnej, dodatkowo na zewnątrz znajduje się dodatkowa wyściółka polimerowa - zapobiega ona ślizganiu się i będzie wygodna dla dłoni (w przeciwieństwie do gołego metalu) w chłodne pory roku. Kolejną cechą produktu jest markowa pokrywka Snapclean 3 w 1. Jest składana i można ją myć w zmywarce, kompatybilna z innymi markowymi termosami tej marki, a także posiada 3-pozycyjny suwak - do blokowania w pozycji zamkniętej, picia i całkowitego odkręcanie. Informujemy również, że kubek termiczny jest dostępny w sprzedaży w różnych wersjach kolorystycznych, w tym czarnej, beżowej, turkusowej, fioletowej itp. Dodatkowo sam producent oferuje możliwość dodatkowej personalizacji projektu za dodatkową opłatą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kambukka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kambukka.
Kup Kambukka Etna Grip 0.5 L 0.5 l
Wszystkie ceny 63 →KAMBUKKA Termotransferowa butelka 500 ml - Wodoodporna termos Technologia | 135 zł |
Kubek termiczny Kambukka Etna Grip Diva Pink 500 ml (17oz) różowy DO-KW-PO | 145 zł |
Kubek termiczny KAMBUKKA Etna Grip Czarny | 139 zł |
Kambukka kubek termiczny Etna Grip 500 ml - Barely Beige | 157 zł |