Ліхтарик NEBO Einstein 1500 Flex (NB NEB-HLP-0008-G)
Відео 3Фото 8 |
NEBO Einstein 1500 Flex |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEBO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEBO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEBO Einstein 1500 Flex
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Latarka czołowa Nebo Einstein 1500 FLEX | 265 zł |
Nebo Nebo Einstein Flex Rechargeable Black 1500 lm Czołówka Czołówka Black | 212 zł |
Nebo Tools Einstein™ 1500 Flex Headlight Czarny 1500 Lumens | 280 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →