Спальний мішок Spokey Monsoon
Фото 12 |
Spokey Monsoon легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spokey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spokey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spokey Monsoon
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór SPOKEY MONSOON dł 220 cm x 75 śpiwór letni Gramatura 900 g powłoka | 87 zł |
Spokey Śpiwór Monsoon niebieski | 76 zł |
SPOKEY Śpiwór Turystyczny Koperta 220 x 75 cm | 80 zł |
Spokey, Śpiwór, Monsoon, 220x75 cm | 110 zł |
Śpiwór mumia wiosenno-letni Spokey Monsoon | 90 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →