Намет Ferrino Sintesi 1
Фото 4 |
Ferrino Sintesi 1
1 -місний
0.8 кг
2 -місний 1.4 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:1
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:0.83 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Sintesi 1
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot turystyczny Ferrino Sintesi 1 | 1 040 zł |
Ferrino, Namiot, Sintesi 1 | 1 339 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Ferrino Sintesi 1 olive/green | WYSYŁKA W 24H | 860 zł |
Ultralekki namiot Ferrino Sintesi 1 Kolor: zielony | 828 zł |
Ferrino Sintesi 1 Tent Zielony 1 Place | 776 zł |
Модификації Ferrino Sintesi 1
Ціни на Ferrino Sintesi 1 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Sintesi 1 | від 776 zł | 7 пропозицій | ||
Ferrino Sintesi 2 | від 941 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →