Namiot Ferrino Sintesi 1
Zdjęcia 4 |
Ferrino Sintesi 1
1 -osobowe
0.8 kg
2 -osobowe 1.4 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:1
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:0.83 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Sintesi 1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Uniseks namiot Sintesi dla dorosłych oliwkowy 1-osobowy 91174HOOFR | 798 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Sintesi 1 | 1 040 zł |
Ferrino, Namiot, Sintesi 1 | 1 339 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Ferrino Sintesi 1 olive/green | WYSYŁKA W 24H | 860 zł |
Ultralekki namiot Ferrino Sintesi 1 Kolor: zielony | 828 zł |
Ferrino Sintesi 1 Tent Zielony 1 Place | 776 zł |
Modyfikacje Ferrino Sintesi 1
Ceny na Ferrino Sintesi 1 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Sintesi 1 | od 776 zł | 8 oferty | ||
Ferrino Sintesi 2 | od 941 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →