Namiot Ferrino Sling 3 (91036NBB)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Ferrino Sling 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.3 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Sling 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Namiot Sling dla dorosłych wielokolorowy 2000 mm REL026733 | 1 094 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Sling 3 | 1 440 zł |
Ferrino Sling 3 Tent Niebieski 3 Places | 1 029 zł |
Ferrino Tent Sling 3 Namiot Dorośli Unisex Zielony Zielony Rozmiar Uniwers | 1 007 zł |
Ferrino Sling 3 Tent Zielony 3 Places | 999 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ferrino Sling 3
Ceny na Ferrino Sling 3 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Sling 1 | od 656 zł | 7 oferty | ||
Ferrino Sling 2 | od 824 zł | 12 oferty | ||
Ferrino Sling 3 | od 999 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →