Namiot Ferrino Maverick 2
Zdjęcia 5 |
Zaawansowane rozwiązanie trekkingowe, 2-osobowy namiot włoskiej marki Ferrino to model całoroczny przygotowany na trudne warunki pogodowe i długie wędrówki. Jako rama, która definiuje półkulisty kształt, zastosowano dwa aluminiowe pałąki, które zapewniają nie jeden, ale dwa punkty przecięcia, zwiększając w ten sposób ogólną niezawodność i odporność na wiatr. Namiot Ferrino Maverick 2 jest również dobrze przygotowany na ulewne deszcze, ponieważ zarówno namiot zewnętrzny, jak i spód, wykonane z nylonu, charakteryzują się wysoką wodoodpornością - odpowiednio 8000 i 10000 mm słupa wody.
Wymiary koi to 210x120 cm, jest jedno wejście, zdublowane moskitierą i uzupełnione niewielkim przedsionkiem, w którym zmieści się para plecaków. Między innymi warto podkreślić obecność okienka podglądowego, rękawów wentylacyjnych i wewnętrznych kieszeni na drobiazgi. Model waży 2,65 kg, co można uznać za całkiem akceptowalny wskaźnik dla dwumiejscowego rozwiązania zaprojektowanego na 4 sezony użytkowania.
Kup Ferrino Maverick 2
Ferrino Maverick namiot 2-osobowy pomarańczowy 99067DAA | 1 938 zł |
Ferrino Ferrino Maverick Orange Namiot Orange 99067DAA | 1 909 zł |
Ferrino Maverick 2p Tent Pomarańczowy,Szary 2 Places | 2 001 zł |