Namiot Ferrino Lightent 2 Pro
Zdjęcia 16 |
Ferrino Lightent 2 Pro
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.1 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Lightent 2 Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PalapinÄ Ferrino Lightent 2 Pro 026727 | 740 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Lightent 2 Pro Szary | 1 390 zł |
Ferrino Ferrino Lightent Pro Olive Green Namiot Green 92171-2021LOOFR | 1 239 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Ferrino Lightent 2 Pro olive/green | WYSYŁKA | 1 000 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Ferrino Lightent 2 Pro olive/green | WYSYŁKA | 1 000 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →