Namiot Vaude Taurus 3P
Zdjęcia 3 |
Vaude Taurus 3P
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.75 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vaude Taurus 3P
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE 3-osobowy namiot Taurus 3P 3-osobowy namiot kopułowy na kemping lub | 1 027 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Vaude Taurus mossy green | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 145 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Vaude Taurus buckeye | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 1 145 zł |
Vaude Tents Taurus Tent Czerwony 3 Places | 989 zł |
VAUDE 3-osobowy namiot Taurus 3P 3-osobowy namiot kopułowy na kemping lub | 948 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →