Намет Vaude Hogan Ultralight 2P
Фото 3 |
Vaude Hogan Ultralight 2P
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:1.8 кг
Дуже легкий намет для трекінгу. При двомісному розміщенні вага всієї конструкції всього 1,8 кг. Такого значного зниження ваги вдалося досягти шляхом використання сучасних легких матеріалів - нейлону і алюмінієвого сплаву. З останнього збирається внутрішній каркас намету. Корпус у вигляді напівбочки, який і так досить стійкий до вітру, може бути посилений установкою вітрових відтяжок.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Vaude Hogan Ultralight 2P
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vaude Lekki namiot kopułowy Hogan UL uniseks dostępny w kolorze zielonym 2 | 1 827 zł |
Vaude Tents Hogan Ul 2p Tent Zielony 2 Places | 1 648 zł |
VAUDE Namiot Hogan UL 2-osobowy pomarańczowy 12308 | 2 103 zł |
Vaude Tents Hogan Ul 2p Tent Czerwony 2 Places | 1 648 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →