Намет Vaude Campo Grande
Фото 4 |
Vaude Campo Grande
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:4.2 кг
Компактна річна намет для чотирьох осіб складається з одного спального приміщення, двох окремих входів і двох невеликих тамбурів в яких зручно залишати на ніч взуття, рюкзаки та інше похідне спорядження. Для посилення краю поліестерового тенту намету використовується стропа, а всі шви оброблені спеціальною термоусадочною стрічкою. Корпус у вигляді півсфери можна зміцнити вітровими відтяжками.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Vaude Campo Grande
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VAUDE VAUDO Campo Grande 3-4P namiot dla 4 osób - zsyp zielony brak 14225 | 1 145 zł |
Vaude Tents Campo Grande 3-4p Tent Pomarańczowy 3-4 Places | 1 088 zł |
VAUDE VAUDO Campo Grande 3-4P namiot dla 4 osób terakota brak 14225 | 1 422 zł |
Vaude Tents Campo Grande 3-4p Tent Zielony 3-4 Places | 1 080 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →