Namiot Ferrino Sintesi 2
Zdjęcia 5 |
Ferrino Sintesi 2
1 -osobowe
0.8 kg
2 -osobowe 1.4 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1.4 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Sintesi 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino 91175HOOFR1SIZ Namiot Captain Sintesi 2 FR Olive Green Dorośli Uni | 1 050 zł |
Ferrino Ferrino Sintesi Olive Namiot Green 91175EVO | 1 089 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Ferrino Sintesi 2 olive/green | WYSYŁKA W 24H | 1 000 zł |
Ultralekki namiot Ferrino Sintesi 2 Kolor: ciemnozielony | 1 097 zł |
Ferrino Sintesi 2p Tent Zielony 2 Places | 943 zł |
Modyfikacje Ferrino Sintesi 2
Ceny na Ferrino Sintesi 2 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Sintesi 1 | od 777 zł | 8 oferty | ||
Ferrino Sintesi 2 | od 943 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →