Namiot Ferrino Fenix 4 (91192MBB)
Zdjęcia 9 |
Ferrino Fenix 4
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:12 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Fenix 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Tent Fenix 4 Namiot Dorośli Unisex Petrol Czarny Jeden rozmiar 911 | 2 100 zł |
Namiot kempingowy 4-osobowy Ferrino Fenix 4 petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 1 879 zł |
Namiot kempingowy 4-osobowy Ferrino Fenix 4 petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 2 000 zł |
Modyfikacje Ferrino Fenix 4
Ceny na Ferrino Fenix 4 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Fenix 4 | od 1 879 zł | 3 oferty | ||
Ferrino Fenix 5 | od 2 236 zł | 3 oferty | ||
Ferrino Fenix 6 | od 2 769 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →