Namiot Robens Challenger 2 (130250)
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Robens Challenger 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.4 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Robens Challenger 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robens Unisex namiot Challenger dla dorosłych wielokolorowy dla 2 osób 152 | 1 431 zł |
Namiot turystyczny Robens Challenger 2 | 1 431 zł |
Ultralekki namiot Robens Challenger 2 Kolor: zielony | 1 431 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →