Namiot Ferrino Atacama 3
Zdjęcia 5 |
Ferrino Atacama 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Atacama 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Tent Atacama 3 Namiot Dorośli Unisex Niebieski Jeden rozmiar 91035 | 891 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Atacama 3 | 1 040 zł |
Ferrino Atacama 3 Tent Niebieski 3 Places | 735 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →