Namiot Ferrino Sling 2
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Ferrino Sling 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1.7 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Sling 2
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino 99108HVV namiot kempingowy i turystyczny dla dorosłych unisex ziel | 819 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Ferrino Sling 2 blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 855 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Ferrino Sling 2 brown | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 855 zł |
Ultralekki namiot Ferrino Sling 2 Kolor: beżowy | 1 044 zł |
Ferrino Sling 2p Tent Zielony 2 Places | 863 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Ferrino Sling 2
Ceny na Ferrino Sling 2 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Sling 1 | od 655 zł | 6 oferty | ||
Ferrino Sling 2 | od 819 zł | 11 oferty | ||
Ferrino Sling 3 | od 999 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →