Namiot Vango Scafell 300 (TENSCAFELP32165)
Wideo 3Zdjęcia 11 |
Vango Scafell 300
2 -osobowe
2.5 kg
3 -osobowe 2.9 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Vango Scafell 300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vango Scafell 300 Grün Tunnelzelt Größe 3 Personen - Farbe Pamir Green TEN | 1 594 zł |
Vango Namiot Vango Scafell 300 Plus Pamir Green | 1 759 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Namiot Vango Scafell 300 Plus Pamir Green - PACZKOMAT, | 1 710 zł |
Namiot Vango Scafell 300 Plus Pamir Green | 1 739 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Vango Scafell 300
Ceny na Vango Scafell 300 |
---|---|---|---|---|
Vango Scafell 200 | od 1 099 zł | 1 oferta | ||
Vango Scafell 300 | od 1 594 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →