Namiot High Peak Tessin 5 (925412)
Zdjęcia 7 |
High Peak Tessin 5
4 -osobowe
6.2 kg
5 -osobowe 7.3 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:7.3 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Tessin 5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak szary rozmiar uniwersalny HP10228-5 | 1 309 zł |
High Peak, Namiot, Tessin 5 10228 | 1 040 zł |
Namiot High Peak Tessin 5 jasnoszary 10228 | 1 169 zł |
Namiot turystyczny High Peak Tessin 5 jasnoszary 2-3 osoby | 1 092 zł |
Modyfikacje High Peak Tessin 5
Ceny na High Peak Tessin 5 |
---|---|---|---|---|
High Peak Tessin 4 | od 699 zł | 24 oferty | ||
High Peak Tessin 5 | od 1 040 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →