Намет High Peak Tessin 5 (925412)
Фото 7 |
High Peak Tessin 5
4 -місний
6.2 кг
5 -місний 7.3 кг
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:7.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити High Peak Tessin 5
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
High Peak szary rozmiar uniwersalny HP10228-5 | 1 309 zł |
High Peak, Namiot, Tessin 5 10228 | 1 040 zł |
Namiot High Peak Tessin 5 jasnoszary 10228 | 1 169 zł |
Namiot turystyczny High Peak Tessin 5 jasnoszary 2-3 osoby | 1 092 zł |
Namiot turystyczny High Peak Tessin 5 jasnoszary | 1 092 zł |
Namiot High Peak Tessin 5 jasny szary | 1 040 zł |
Namiot High Peak Tessin 5 jasnoszary 10228 | 1 299 zł |
Модификації High Peak Tessin 5
Ціни на High Peak Tessin 5 |
---|---|---|---|---|
High Peak Tessin 4 | від 699 zł | 24 пропозиції | ||
High Peak Tessin 5 | від 1 040 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →