Namiot High Peak Bozen 5.0 (M-8442384)
Zdjęcia 9 |
High Peak Bozen 5.0
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:15.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Bozen 5.0
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Bozen 50 namiot szary/zielony HIGHP-11836 | 3 285 zł |
Namiot rodzinny High Peak Bozen 5.0 szaro-zielony 11836 | 2 987 zł |
Namiot turystyczny rodzinny High Peak Bozen 5.0 szaro-zielony | 2 789 zł |
Namiot Rodzinny High Peak Bozen 5.0 Szaro-Zielony 11836 | 2 456 zł |
Namiot rodzinny High Peak Bozen 5.0 szaro-zielony | 2 656 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →