Śpiwór Snugpak Sleeper Extreme
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Snugpak Sleeper Extreme |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Snugpak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Snugpak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Snugpak Sleeper Extreme
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Snugpak - Śpiwór - Duże zimno - Wytrzymały i trwały - Komfort -7C - Ekstre | 299 zł |
Snugpak - Śpiwór Sleeper Extreme - Mumia - Olive - 10108100209 | 349 zł |
Snugpak Sleeper Extreme Basecamp Śpiwór Kształt mumii oliwkowy zamek z lew | 344 zł |
Snugpak Sleeper Extreme Ciepły i trwały śpiwór do codziennego użytku lewy | 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →