Śpiwór Robens Spire II (250214)
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Robens Spire II 220x80 cm, t 2 °C220x80 cm, t 4 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Robens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Robens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Robens Spire II
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROBENS Spire II lewy 250213 | 449 zł |
Robens Śpiwór Spire II Zamek Prawy (250214) | 452 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Spire II (-21°C) zamek prawy 220 cm | 420 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Spire II dla leworęcznych | 399 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Spire II (-21°C) zamek prawy | 420 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Spire II
Ceny na Robens Spire II |
---|---|---|---|---|
Robens Spire II | od 335 zł | 12 oferty | ||
Robens Spire I | od 282 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →