Śpiwór Robens Spire I (250212)
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Robens Spire I 220x80 cm, t 2 °C220x80 cm, t 4 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Robens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Robens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Robens Spire I
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robens Śpiwór Spire I Zamek Prawy (250212) | 339 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Spire I blue (-17°C) | 400 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Spire I blue (-17°C) | 380 zł |
Śpiwór syntetyczny Robens Spire I (195 cm) - RZ blue | 339 zł |
Robens Spire I Sleeping Bag Left Zipper ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSM | 287 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Spire I
Ceny na Robens Spire I |
---|---|---|---|---|
Robens Spire II | od 335 zł | 12 oferty | ||
Robens Spire I | od 282 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →