Спальний мішок Robens Serac 300 (250130)
Фото 5 |
Robens Serac 300 |
|
Розрахований на зріст до 190 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Robens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Robens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Robens Serac 300
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROBENS Serac 300 Right-4ºC Worek do spania Dorośli Unisex Prawo Jeden rozm | 1 092 zł |
Śpiwór puchowy Robens Serac 300 (195 cm) - grey PRAWY | 1 229 zł |
Robens Serac 300 -4ºc Sleeping Bag Brązowy Long / Left Zipper | 781 zł |
Serac 300 150139 | 1 146 zł |
Robens Serac 300 -4ºc Sleeping Bag Brązowy Long / Right Zipper | 781 zł |
Robens Serac 300 -4ºc Sleeping Bag Czarny Regular / Left Zipper | 951 zł |
Robens Serac 300 -4ºc Sleeping Bag Czarny Regular / Right Zipper | 951 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →