Śpiwór Robens Serac 300 (250130)
Zdjęcia 5 |
Robens Serac 300 |
|
Przeznaczony do wzrostu do 190 cm.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Robens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Robens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Robens Serac 300
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Serac 300 150139 | 1 146 zł |
Śpiwór puchowy Robens Serac 300 (195 cm) - grey PRAWY | 1 229 zł |
Robens Serac 300 -4ºc Sleeping Bag Brązowy Long / Left Zipper | 888 zł |
ROBENS Serac 300 Right-4ºC Worek do spania Dorośli Unisex Prawo Jeden rozm | 1 091 zł |
Robens Serac 300 -4ºc Sleeping Bag Brązowy Long / Right Zipper | 888 zł |
Robens Serac 300 -4ºc Sleeping Bag Czarny Regular / Left Zipper | 945 zł |
Robens Serac 300 -4ºc Sleeping Bag Czarny Regular / Right Zipper | 945 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →