Śpiwór Robens Gully 300 (250222)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Robens Gully 300 lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Robens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Robens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Robens Gully 300
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gully 300 250221 | 696 zł |
Robens Śpiwór Gully 300 (195 cm) | 864 zł |
Śpiwór kempingowy syntetyczny Robens Gully 300 (195 cm) LEWY | 780 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Gully 300 dla leworęcznych | 699 zł |
Śpiwór syntetyczny Robens Gully 300 (195 cm) | 696 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Gully 300
Ceny na Robens Gully 300 |
---|---|---|---|---|
Robens Gully 900 | od 898 zł | 5 oferty | ||
Robens Gully 1200 | od 832 zł | 2 oferty | ||
Robens Gully 600 | od 754 zł | 8 oferty | ||
Robens Gully 300 | od 583 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →