Śpiwór Robens Gully 600
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Robens Gully 600 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Robens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Robens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Robens Gully 600
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór turystyczny Robens Gully 600 dla leworęcznych | 899 zł |
Śpiwór syntetyczny Robens Gully 600 (195 cm) | 898 zł |
Śpiwór Robens Gully 600 (195 cm) | 779 zł |
Robens Gully 600 -5ºc Sleeping Bag Niebieski Long / Right Zipper | 776 zł |
Śpiwór turystyczny Robens Gully 600 dla praworęcznych | 899 zł |
Robens Gully 600 -5ºc Sleeping Bag Niebieski Long / Left Zipper | 754 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Robens Gully 600
Ceny na Robens Gully 600 |
---|---|---|---|---|
Robens Gully 900 | od 898 zł | 5 oferty | ||
Robens Gully 1200 | od 832 zł | 2 oferty | ||
Robens Gully 600 | od 754 zł | 8 oferty | ||
Robens Gully 300 | od 583 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →